Rozměry-velikosti.cz
Rozměry, velikosti, velikostní tabulky!
Reklama, media, tisk > Vizitky

Rozměry a velikosti vizitek


Vizitka slouží k rychlému předání informací a kontaktu na Vás nebo společnost, kterou zastupujete při osobním jednání. Adresátem Vaší vizitky může být potencionální zákazník, zaměstnanec nebo obchodní partner.

Ukázkou profesionality je rovněž mít vizitku neustále po ruce a jejím předáním se tak při seznámení prezentovat ostatním. Při různých jednání a konferencích můžete během jednoho dne předat mnoho vizitek, potom záleží na tom, aby ta Vaše mezi ostatními nezanikla nebo nedošlo k mylnému výkladu informací, které nese. Dokonce i jednoduchá vizitka může zaujmout díky šikovným drobnostem.

Standardní vizitka má rozměr: 90x50 mm
EURO formát má rozměr: 85x55 mm

Vizitky používané ve Velké Británii a skandinávských zemích mívají formát menší (75 x 40 mm).

Tyto rozměry odpovídají formátům většiny vizitkářů a shodují se tak s většinou ostatních vizitek. Zajímavým kompromisem může být použití standardního formátu vizitky se zaoblenými nebo zkosenými růžky.

Na jeden papír SRA3 se vejde 24 vizitek 90x50 na spad (3 sloupce, 8 řádek).

---

Za aktualizaci děkujeme uživateli d8v.

 

Další informace:

Partneři portálu:
Další odkazy:

Web vytvořil a spravuje Beneš & Michl

Web rozmery-velikosti.cz provozujeme a informace uvádíme v dobré víře o jejich pravdivosti a aktuálnosti. Za toto však neručíme. Veškeré používání webu či informací z něj jsou pouze a jen na vlastní zodpovědnost a nebezpečí. Vzdáváme se tímto veškeré zodpovědnosti za možnou způsobenou újmu či škody, které by tímto mohly vzniknout.