Rozměry-velikosti.cz
Rozměry, velikosti, velikostní tabulky!
Zdraví a život > Penis

Velikost penisu


Velikost penisu - velký nebo malý?

Statistiky ukazují, že průměrná délka ztopořeného penisu se u českých mužů pohybuje okolo čtrnácti až patnácti centimetrů. S těmito statistikami na sebe můžeme být hrdí, protože celosvětově patříme mezi národy, které mají „toho většího".

Je velikost penisu důležitá?

Odpověď je jednoduchá - obyčejně ne. Pokud vás trápí myšlenka, že máte malý penis, můžete být mnohem spokojenější než muži, kteří mají problém s jeho nadměrnou velikostí. Co se týče sexuálního života, muži, kteří mají příliš velký penis, si užívají sexu mnohem méně než ostatní. Také mají často problém najít si trvalý vztah. Jejich partnerky totiž pohlavní styk mnohdy vyloženě odmítají.

Velikost penisu - vliv na sex

Jak už bylo řečeno v odstavci výše, pokud se délka penisu pohybuje okolo průměru, a
to plus mínus pár centimetrů, jste šťastný muž. Kratší délka nebude mít na váš sexuální život vliv vůbec žádný, horší to může být pouze v případě opačném. Navíc, délka penisu nemá vliv na uspokojení ženy. Při sexuálním styku je důležitá hlavně jeho šířka a také sklon při ztopoření.

Z průzkumu názorů a zkušeností žen se ukázalo, že příliš nerozlišují rozdíl mezi tím, jestli je penis muže dlouhý 10
nebo 17 centimetrů. Důležitá je kvalita samotného pohlavního styku a jeho provedení. Ženy oceňují především to, je-li muž vynalézavý a dokáže-li se své partnerce v sexu přizpůsobit.

Muži, kteří chtějí zvětšit svůj penis se uchylují ke všem možným metodám aby toho dosáhli. Každý muž o tomto problému alespoň jednou uvažoval. Na internetu jste se již bezpochyby setkali s inzerátem v kterém vám zaručují bezpečný a 100% způsob jak zvětšit váš penis. Najdete zde spoustu informací i dezinformací. Jeden se až podivuje, že jsou lidé kteří věří, že existuje opravdu bezpečná metoda, která zaručeně zvětší váš penis a lékaři o ní nevědí.

Více se dozvíte zde:

http://www.sexus.cz/clanek/1201-velikost-penisu.html

Další informace:

Partneři portálu: Trademark Registration Online |
Patentoid - ochranné známky snadno a rychle
Další odkazy:

Web vytvořil a spravuje Beneš & Michl

Web rozmery-velikosti.cz provozujeme a informace uvádíme v dobré víře o jejich pravdivosti a aktuálnosti. Za toto však neručíme. Veškeré používání webu či informací z něj jsou pouze a jen na vlastní zodpovědnost a nebezpečí. Vzdáváme se tímto veškeré zodpovědnosti za možnou způsobenou újmu či škody, které by tímto mohly vzniknout.